top of page

biz kimiz...

1982 yılında Rahmetli Bababmız  Harita Mühendisi Ethem UZUN (Oda Sic. No: 1959) tarafından kurulan Uzunlu Harita zamanın gerektirdiği sebeplerden dolayı 1999 yılında Uzunlu Harita İnşaat Ltd. Şti. olarak hizmetlerine devam etmektedir. 

1999 yılında kurulan şirketimiz Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde maden, enerji, inşaat, demiryolu, karayolu, peyzaj, tarım, orman mühendislik firmalarının gereken tüm harita mühendislik hizmetlerini projenin büyüklüğüne göre ana firma olarak ya da çözüm ortaklarımızla birlikte  projelerine çözüm üretmektedir. 

Başladığımız her projeyi büyüklük, küçüklük ve fiyat gözetmeksizin aynı kalitede ve titizlikte başından sonuna kadar takip ederek teslim etmekteyiz. 

Gelişen teknolojiyi takip ederek hazırlanan projenin istenilen özellikleri dikkate alınarak gereken yazılım ve ekipmanı temin edip firmamızı sürekli güncelliyoruz. 

Firmaların yüksek plaza duvarları arkasına saklanarak ve ulaşılmaz olarak değil yaptığı işin kalitesi ve insani değerleri ile marka olduğumuzu düşünüyoruz.

                                                                                                                       Alper Kaan UZUN

bottom of page